O mnie

O MNIE

Przedsiębiorca, trener biznesu i edukacji od 35 lat.

Popularyzuję teorię Instytutu Gallupa i model Clifton StrengthsFinder oraz model STANDOUT Marcusa Buckinghama. Ukończyłam germanistykę na Uniwersytecie Wrocławskim. Jestem absolwentką VII Nitki EX MBA na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, gdzie jako wykładowca prowadzę autorskie programy: przedmiot „Zarządzanie sobą” dla kierunków MBA oraz kurs „Odkryj swoje Talenty i mocne strony. Zarządzanie Sobą na Zielonej Ścieżce”. Współtworzyłam program: Szkoła Trenerów Biznesu na ALK. Posiadam dyplom studiów podyplomowych: „Psychologia w Biznesie”
z WSB we Wrocławiu.

Uczyłam się od największych światowych autorytetów w obszarach technik uczenia się, strategii myślenia i działania, NLP oraz kształtowania zmian i nawyków osobistych takich jak: Tony Buzan, Jeannette Vos, Christina Hall, Georgi Łozanow, Carla Hannaford, Marek Szurawski, Brian Tracy.

Zainicjowałam pracę zespołu trenerskiego i czasopisma „Podróż w Intelekt” promującego maksymę Petera Druckera: „Najpierw zarządzaj sobą, potem innymi i organizacją”.
Ukształtowałam i wprowadziłam na polski rynek trenerski swój autorski program „Zarządzanie Sobą na Zielonej Ścieżce”.

Diagnozuję dzieci, młodzież i dorosłych – inspirując innych do odkrywania swoich talentów i mocnych stron. Realizowałam programy Diagnozy Talentów i Mocnych Stron, dla największych firm polskich i banków. Buduję w firmach zespoły w oparciu o współczesne trendy liderowania i zarządzania opartego na mocnych stronach członków zespołu.

Jestem współautorką książki „Zarządzanie sobą” (wyd. DIFIN, 2008), autorką książki „Cechy osobowe dyrektora szkoły a styl zarządzania” (wyd. CODN, 2009) autorką i wydawcą książek: „Zarządzanie Sobą na Zielonej Ścieżce. Dyrektor szkoły z Pasją” (wyd. Flashpoint, 2015) i „POKOLENIE Y” (wyd. Flashpoint, 2016).
Pozycje promują w biznesie i polskiej edukacji nowoczesne metody uczenia się i nauczania, dopasowane do indywidualnych strategii uczenia się nauczyciela i ucznia. Pasjonuję się współczesną wiedzą o mózgu człowieka i jego możliwościami, komunikacją i technikami odkrywania dróg kompromisów i porozumienia, oraz strategiami tworzenia
i budzenia kreatywności.

Na co dzień realizuję w życiu i praktyce biznesowej misję: „Z PASJĄ inspirujemy do odkrywania PASJI”.

Moje osobiste pasje to: uczenie się, prowadzenie warsztatów, żeglowanie, narciarstwo i „życie na bosaka, zbierając muszle”. Prywatnie, jestem mamą 2 dorosłych dzieci. W teście Instytutu Gallupa posiadam takie talenty jak: Wizjoner, Strateg, Uczenie się, Odkrywczość i Maksymalista. W teście Standout Marcusa Buckinghama mam rolę:
Twórca i Doradca.


Wyślij do mnie wiadomość